Segmen : Le' Gojes Blogger by Kadija Jamal.

Assalamualaikum.. hohoho.. bismillah.. ehem2, for todayyyy..... Lina.... join satu segmen lagiiiiii.. hohohoh.. korg pon mesti penat nk bcekn ?? so, spnjg Lina join segmen, lina blum mng lagi.. hope, Lina mng utk segmen kali ni.. Amin~ *aminkan sama2 jom* ngeee.. hehehe.. Lina tau, korg msti nk joinkan ?? btul tak? *kelipkelipmata* 0.0v klik-lah banner dibwh utk Joooooo Innnnn..  :D


Click Banner utk join !!

Nickname : Lina Nadhilah
Birth date : 20 Jun 1997 *nk bagi hadiah ke? hehe*


Lina rasa gmbr ni je yg okay.. bersama ciptaan Allah yg sgt menenangkan.. hehehe..

Lina nak tag kwn blogger Lina.. sapekah yg bertuah itu ?? Jeng jeng jeng !!!!


tahniah, anda di tag.. hikhokhikhok.. heheh XD







3 comments:

  1. Thanksyou join :) senarai peserta - http://kadija-jamal.blogspot.com/2012/12/senarai-peserta-le-gojes-blogger.html

    ReplyDelete
  2. Cantik picture. ^^ Dari segmen yang sama.

    http://meyrajohn.blogspot.com/2012/12/segmen-le-gojes-blogger-by-kadija-jamal.html

    ReplyDelete
  3. datang dari segmen yang same.. BW
    cantiknye blog ni... warna warni ^_^
    http://fazy-fyza.blogspot.com/2012/12/segmen-le-gojes-blogger-by-kadija-jamal_16.html

    ReplyDelete

Komen yang elok2 tau ! terima kasih datang ke blog ni ! nanti datang lagi ek? rajin-rajinlah bagi komennnnnn~ ^.^v